U bent hier

Bestuur

Het bestuur is als volgt samengesteld:

  • Voorzitter: Peter Feryn.
  • Ondervoorzitter: Verplaetsen Lut (sinds 15/03/2010).
  • Secretaris: Marleen Bonhomme.
  • Penningmeester: Geert Boey.
  • Bestuursleden:
    • Tine Joris: Verantwoordelijke voor de opleiding. (sinds 15/03/2010)
    • Maaike Schroeders: bestuurslid sinds 31/05/2012.
    • Karin Vandewalle: bestuurslid sinds 17/09/2015.
    • Anke Barzin: bestuurslid sinds 03/02/2016.